Acil Tercüme

Acil tercüme işleri hızlı iş temposuna sahip olan kişilere, kurumlara, kurumsal firmalara verilen bir hizmettir. Acil çeviri yapmak oldukça önemlidir. Genelde bu hizmeti uluslar arası çalışan firmalar talep eder. Bu tarz çalışan firmalarda genelde tercüman çalıştırsa bile talep fazlalığından ve sayı azlığından dolayı ihtiyaçları karşılayamaz.

Acil TercümeÖrneğin; bir tercümanın çalışmakta olduğu firmaya gelen 60 sayfalık bir tercüme işinin bitmesi 3 ila 4 gün kadar sürebilir. İşte tam da bu noktada acil tercüme hizmeti veren bürolar devreye girer. Bu tarz durumlarda dışarıdan hizmet alınır. Tercüme büroları çalışan sayısının fazlalığından dolayı acil tercüme işlerini gün içi ya da saatlik olarak teslim eder. Günümüzde işlerin online ortamlarda hızlı şekilde yürümesi firmaların işlerini hızlı şekilde yürütmesini gerektirmektedir. İşlerin hızlı yürüdüğü ortamda acil tercüme işi oldukça önemlidir. Önemli olmasının en büyük nedeni ise son dakika ihtiyacı ve hayati bir öneme sahip olmasıdır.

Buna bir örnek vermek gerekirse; ülkemizde var olan haber kanalların dünyada var olan haberleri dakika dakika takip edip var olduğu dilden Türkçe’ye çevirip rakiplerinden daha önce yayına sokmaları kanallar için hayati önem arz eder. Veya uluslar arası işler ile uğraşan bir firma iş ilişkisinde bulunacağı yabancı olan firma görevlisi ile yapacağı toplantıda gerekli olan sözlü tercüme ya da simultane tercüme büyük önem taşımaktadır. Bu gibi durumlarda firmalar acil tercüme hizmeti veren büroları tercih etmektedir. Acil tercümanlık hizmeti veren bürolar gelişen teknoloji sayesinde online hizmet vermeye başlamıştır. Çeviri yaptırmak istediğiniz dokümanın bir kopyasını e-mail yolu ile göndermeniz yeterlidir.

Göndermiş olduğunuz dokümanlar kısa sürelerde çevrilir. Acil çeviri kapsamında;

Toplantı evraklarını, Acil çeviri evraklarını, Konsolosluk ve resmi kurum evraklarını, Ticari içerikli belgeleri, Hukuki içerikli belgeleri, Tıbbi içerikli belgeleri, Teknik içerikli belgeleri, Vize evraklarını, İş yazışmalarını, Öğrenci evraklarını ve bunlara benzer birçok evrakı tercüme ettirebilme imkânı bulunur.

Acil şekilde yapılacak olan tercüme işlemleri kaliteli hizmet veren bürolar tarafında yaptırılmalıdır. Sizde hemen Acil tercüme ve çeviri hizmetlerinden yararlanmak için bizi 0.312 417 0470 no’lu telefon numaramızdan arayarak veya bilgi@eskudatercume.com adresimize e-posta göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Facebook
Facebook
Instagram
Open chat