Gizlilik

Eskuda Tercüme Bürosu ile yapacağınız çalışmalarda, sizin onay ve bilginiz haricinde evraklarınız 3. şahıs, kurum veya kuruluşlarla asla paylaşılmaz.


Etik

Ticari ve sosyal anlamda bir çok konuda rekabetin olduğunun farkındayız. Vermiş olduğumuz hizmetler kapsamında suistimale açık bir çok boşluk bulunmaktadır. Bu sebeple tercüme hizmeti ile ilgili ihtiyaçlarınızda bu konuya özellikle dikkat edilmelidir.

Eskuda tercüme olarak, sözkonusu tercüme işlerinizde gizliliğe son derece özen göstererek, etik anlayışımız dahilinde çalışmalarımızı sürdürüyor. Gerek sizin bize göndermiş olduğunuz, gerekse bizim size göndermiş olduğumuz dosyaları mümkün olduğunca güvenli şekilde aktarımını sağlıyoruz.


Ahlak

Ahlaki kurallar ticaret'te esastır. Tercüme ettiğimiz dökümanların içeriği ilgili konular dahilinde özel ve gizli tutulması gereken bilgiler içerebilir.

Hernekadar tercüme hizmetimizi en doğru şekilde yapabilmek adına içeriği özümzesekte, yapmış olduğumuz işleri profesyonellik kapsamında görmezden geliriz. Tercüme işlemi biten her doküman bizim için unutulmuş bir bilgi yığınıdır.


Profesyonellik

Profesyonel olmak işinizi iyi yapmayı ve yukarıda belirtilen ahlaki, etik kavramları içerisinde barındırsa da özellikle hizmet vermiş olduğumuz sektörde zaman kavramı son derece önemlidir.

Verdiğimiz hizmetlerin tamamında kaliteyi ve prensipleri ön planda tutarak müşteri odaklı çözümler üretmek kadar zamanında teslim etmek en temel görevlerimizdendir.Hemen teklif alın
hızlı ve hesaplı tercüme hizmetimizle tanışın


Fiyat Teklifi Al
Open chat
Merhaba!
Eskuda Tercüme 'ye hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?