Tercüme Bürosu Ankara

Tercüme alanları çeşitlilik gösteren evrak bütünlüğünden oluşmaktadır. Yapılan tercümeler bir dilden başka bir dile çevrilerek müşterilerin anlayabileceği veya kurumların talep ettikleri düzene göre hazırlanmak zorundadır. Tercüme bürosu Ankara pasaport tercümesi, diploma tercümesi, sözleşme tercümesi gibi birçok tercüme gerektiren belge üzerinde yeminli tercümanları ile hizmet sağlar. Birçok dilden Türkçe’ ye ve Türkçe’ den birçok dile çevrileri profesyonel olarak gerçekleştirir.

Sözleşmeler iki şirket veya kişi arasında yapılan anlaşmaların yasal olarak desteklenmesi ile yapılan anlaşmalardır. Bu tip anlaşmalarda karşılıklı iki tarafın yükümlü olması gereken bazı şartnameler içermektedir. Bu şartnamelerin bilmeden imzalanması durumunda geri dönüş yoktur. Türkiye’ de birçok şirketin yurt dışı sözleşmeli olduğu genel olarak bilinmektedir. Bu sözleşmelerin içeriğinin tam anlamı ile çevrilmediği durumlarda geri dönüşü olmayan kanuni hükümlülükler bulunur.  Bu sebep ile tercümeleri profesyonel olarak yapılmalıdır. Tercüme bürosu tercüme şirketleri ve tercüme ofislerinde yeminli tercümanlar tarafından yapılan bu tip sözleşmelerde dil ayrımı bulunmaz.
Tercüme Bürosu Ankaraİngilizce, Rusça, Arapça, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Fransızca gibi birçok dilde tecrübeli kadro ile tercümanlık işlemleri yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştirilir. Sınırlı sayıda tercümanlık yapan firmalar arasında kendisini ispatlamış ve belirli bir yer edinmiş olan firmamız, üstün tecrübesi, bilgi ve becerisi ile hizmetlerini siz müşterilerine sunarak görevini tam olarak gerçekleştirmektedir. Kaliteli bir sözleşme tercümesi alanında uzman kişiler tarafından tercüme edildikten sonra tercüme bürosu Ankara da bulunan diğer deneyimli tercümanlar tarafından tekrar okunarak onay alarak, iş kesinlikle riske bırakılmaz. Sorumluluklarını yerine getirme ve sözünü tutma prensiplerini hedef alan personellerimiz ile istenilen çeviri işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kalite kontrol olarak adlandırılan bu sistemden sonra müşterinin iş teslimatı yapılmaktadır.

Müşteriden alınan iş için tercüme bürosu Ankara, sadece bir köprü oluştursa da, kendi prestijini düşürmemek adına kontrollerini yapmadan müşteriye iş teslimi gerçekleştirmez. İş teslimatlarında başlıca prensibi müşteri memnuniyeti ve daimiliğini sağlamaktır. Güvenilirliğini kaybetme riskini kesinlikle göze almaz.

Tercüme ve çeviri hizmetlerinden yararlanmak için bizi 0.312 417 0470 no’lu telefon numaramızdan arayarak veya bilgi@eskudatercume.com adresimize e-posta göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Open chat
Merhaba!
Eskuda Tercüme 'ye hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?