Web Sitesi Tercümesi

Şirketlerin ya da kuruluşların sahip oldukları web siteleri onların aslında dijital dünyadaki yüzleridir. Çok çok büyük bir rakiple fiziki olarak rekabet edemeyebilirsiniz ancak dijital dünyada düzgün tasarlanmış ve doğru bilgilerin yer aldığı bir web sitesiyle dev rakiplerinizi ürün ve hizmet kaliteniz de yeterli seviyede ise geride bırakabilirsiniz.

Çok uluslu devasa boyutlarda olan bir rakibinizin hantal fiziki yapısına karşı internet sitenizde anlatacağınız ürün ve hizmetlerinizi hızlı, etkin ve yüksek kalitede uygun maliyetler ile sağlayarak büyüme potansiyelinizi bir anda çok çok artırabilirsiniz.

Ayrıca web siteniz daha önce adım atmadığınız pazarlara atacağınız adımlarda başka ülke ve coğrafyalarda bulunan insanların ya da şirketlerin sizin hakkınızda bir intiba sağlayacakları ilk yerdir. Bu nedenle web sitesi tercümesi çok itina gösterilerek yapılması gereken bir çalışmadır.

Web Sitenizi Birçok Dile Tercüme Ettirin

Günümüzün dijital olarak çok hızlı gelişen dünyasında insanlar artık birçok ihtiyaçlarını internetten aratarak sağlamaya çalışmaktadırlar. En azından ön araştırmaların büyük bölümünün internet aracılığı ile yapılmaya başlandığı binmektedir. İnsanlar araştırma yaparken ya da satın alma kararı alırken kendi dillerinde olan bir web sitesine çok daha fazla zaman ayırmaktadır. Bu da sonuçları doğal olarak etkilemektedir. Kişiler  çok normal bir şekilde kendi ana dillerinde okumak ve seyretmek istemektedirler. Bu nedenle web sitesi tercümesi günden güne ciddi önem kazanmaktadır. Şirketler ve kurumlar web sitelerini İngilizce, Almanca, Rusça, İspanyolca, Arapça, Çince, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, Japonca ve İbranice gibi dillere tercüme ettirmektedirler.

Web Sitesi Çevrilirken Aynı Zamanda Lokalleştirilebilir

Birçok zaman sadece web sitesi tercümesi ile kalmayıp web sitesinin çevrildiği dile göre yeniden uyarlanması da sağlanmaktadır. Bu durumda site içeriği ve tasarımı tercümenin yapıldığı dildeki versiyonunun, o ülkenin kültürel ve ticari hayatının özelliklerine göre yeniden tasarlanması gerekecektir.  Bu da ciddi bir uzmanlık ve tecrübe gerektirir. Tabii burada en önemli unsur doğru bir şekilde site içeriğinin çevrilmesi olacaktır. Aksi taktirde doğru yapılmayan web sitesi tercümesi çalışmaları nedeniyle başka ülkelerde bulunan kişi ve kurumların sizi yanlış tanımasına neden olabilir.

Sizde hemen Web sitesi tercümesi ve çevirisi hizmetlerimizden yararlanmak için bizi 0.312 417 0470 no’lu telefon numaramızdan arayarak veya bilgi@eskudatercume.com adresimize e-posta göndererek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Open chat
Merhaba!
Eskuda Tercüme 'ye hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?