İngilizce dili dünyada yaklaşık olarak 1,8 milyar insan tarafından konuşulabilmektedir. Bu da neredeyse dünyadaki her üç kişiden birinin İngilizce konuşuyor olduğu anlamına gelir. İngilizce dünyada çok konuşulmasının dışında uluslar arası ilişkiler, uluslar arası hukuk, havacılık, medya, iletişim gibi birçok alanda da kullanılan ortak dil olma özelliğini de taşımaktadır.

Ankara Başkent Olmanın Dışında Birçok Sektörde Önde Gelir

Ankara ülkemizin başkenti olarak bürokrasinin ve devlet kurumlarının ev sahibi olmasının dışında ciddi bir ticaret ve sanayi şehri olarak da İstanbul’dan sonra büyüklük olarak ikinci sırada  gelmektedir. Her türlü, ticari, sınai faaliyetler yoğun bir şekilde Ankara’da devam etmektedir. Ülkemizde savunma ve saldırı sanayi ile ilgili kurumların neredeyse tamamı Ankara’da yer almaktadır. Ağır sanayi, otomotiv, makine, mobilya, yazılım gibi birçok sektörde Ankara ülkemizde ilk sırada gelen illerimizden biri olmuştur. Ankara’da ayrıca ciddi sayıda üniversite de yer almaktadır. Ülkemizin önde gelen üniversitelerinin ciddi bir bölümünün de Ankara’da yer alması nedeniyle önemli akademik ve teknolojik araştırma çalışmaları yine burada gerçekleştirilmektedir. Bu da birçok İngilizce konuşulan ülke ile çeşitli temaslarda bulunmayı gerektirir. Ayrıca İngilizce’nin ortak dil olduğu alanlarda da ciddi gereksimim mevcuttur. İngilizce tercüme Ankara için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bahsi geçen alanlardaki faaliyetlerin sorunsuz gerçekleşmesi için sorunsuzca bu hizmetlere erişilebilen kurumların varlığı Ankara için büyük bir katkıdır.

Ankara’da Tercüme Hizmeti Veren Uzman Kurumlar Mevcut

İngilizce Tercüme Ankaraİngilizce tercüme Ankara ili içindeki ihtiyaçların alanında uzman ekipler tarafından karşılanması gerekir. Ticari-ekonomik, teknik, akademik, hukuki, resmi, edebi,  sanatsal, tıbbi ve medikal alanlardaki tercümeler,web sitesi tercümesi, yazılım yerelleştirilmesi dışında simultane tercüme hizmeti de bu kuruluşlar tarafından sunulmaktadır. Bu hizmetlere ek olarak İngilizce tercüme Ankara içinde verilen faaliyetlere redaksiyon ve düzenleme ile yabancı dil danışmanlığı da eklenebilir. Tercüme faaliyetleri ayrıca yeminli, noter tasdikli ve apostil tasdikli olarak da verilmektedir. Tüm bu hizmetler için alanlarında uzman kişileri  kendi bünyesinde barındıran firmalar Ankara’da uzun yıllardır hizmet vermektedirler. Bu nedenle her alandaki İngilizce tercüme Ankara’da rahatlıkla yapılabilmektedir.

İngilizce tercüme konusunda verdiğimiz ilginizi çekebilecek hizmetler:

İngilizce Tercüme
İngilizce Akademik Tercüme
İngilizce Medikal Tercüme

İngilizce Sözleşme Tercümesi
İngilizce Teknik Tercüme
İngilizce Tercüme Bürosu

İngilizce tercüme ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmetinizdeyiz. Bizden 0.312 417 0470 no’lu telefon numaramızdan arayarak veya iletişim sayfamızda bulunan iletişim formumuz üzerinden mesaj göndererek bilgi talep edebilirsiniz..

Open chat
Merhaba!
Eskuda Tercüme 'ye hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?