HIZLI ve KALİTELİ TIBBİ ÇEVİRİ

ARAPÇA TERCÜME
18 Aralık 2019
FRANSIZCA ÇEVİRİ
20 Aralık 2019

HIZLI VE KALİTELİ TIBBİ ÇEVİRİ

Tıbbi metinlerin çevirisi, her şeyden önce, insanların sağlığını ilgilendirdiği için kesinlikle titiz ve doğru yapılmalıdır. Bu metinlerde, tercümanların tıbbi terminolojiyi iyi bilmeleri çok önemlidir; Her ülke için doğru tıbbi çeviri sağlayabilmek için doğru terminoloji hayati öneme sahiptir. Tıbbi tercümana ihtiyacınız mı var? Eskuda Tercüme olarak, ilaç şirketleri, klinikler, tıp merkezleri, tıbbi ekipman üreticileri, eczacılar ve akademisyenler gibi sağlık tesisleri için tıbbi çeviriler yapıyor,  çevirinizi zamanında teslim ediyor ve en yüksek kalitede çeviri hizmeti sunuyoruz.

Her tıbbi metni sizin için güvenle çeviririz.

Tıp alanında sayısız farklı türde metin vardır. Cerrahi raporlar, tıbbi makaleler, tıbbi ürünlerin kullanım talimatları, vaka tartışmaları, tıbbi raporlar gibi örnekleri çoğaltabiliriz. Belgenizin İngilizce, Almanca, İspanyolca, Fransızca, Rusça, Arapça ya da başka bir dilde çevirisine ihtiyacınız olduğunda, tıbbi çeviriler için güvenebileceğiniz profesyonel tercüme bürosu biziz. Çevrimiçi platformumuz sayesinde çevirinizi 7/24 bize ulaştırabilirsiniz.

Yüksek kalitede tıbbi çeviriler

Eskuda Tercüme, en yüksek kalite standartlarına tıbbi çeviriler sunmaktadır. Uzman çevirmen ağımız sayesinde bu standardı garanti ediyoruz.  Tıbbi metinlerinizin profesyonel ve hızlı bir şekilde çevrilmesi için 7/24 online çeviri hizmeti sunuyoruz.

ÜÇ ADIMDA TIBBİ TERCÜME

  1. Bizimle iletişime geçin

Dökümanı bize yollayın.

  1. Anında fiyat ve teslim tarihi

Dökümanınızı inceledikten sonra metninizin hem ücretini hem de teslim tarihini tarafınıza bildireceğiz.

  1. Çevirinize başlayalım

Buradan itibaren biz devralıyoruz. Metniniz için doğru çevirmeni buluyor ve size en yüksek kaliteyi sunabileceğimizi garanti ediyoruz. Size verilen gün ve saatte çeviriniz hazır. İşte bu kadar!

 Kalite garantisi  

Profesyonel tercümanlar                                                                                         

Eğitimli personel tarafından iki aşamalı kalite kontrolü                                        

Ücretsiz düzenleme servisi

Ankara Tercüme büroları arasında önemli bir yere sahip olan Eskuda Tercüme yerel değil, küresel hizmet vermektedir. İlk çalışmamız ile farkımızı görecek ve senelerce başka bir tercüme bürosu ile çalışma ihtiyacı duymayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba!
Eskuda Tercüme 'ye hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?