İNGİLİZCE ÇEVİRİ

RESMİ BELGE ÇEVİRİLERİ
12 Aralık 2019
ACİL TERCÜME
15 Aralık 2019

İNGİLİZCE ÇEVİRİ

İNGİLİZCE ÇEVİRİ

Dünyadaki araştırmaların % 80’i İngilizce olarak yayınlanmaktadır. Bu nedenle metninizin anadili İngilizce olan bir profesyonel tercüman tarafından hazırlanması bir zorunluluktur.

Eskuda Tercüme olarak uzman çevirmen ve editörlerden oluşan ekibimiz, en az bir yüksek lisans derecesi ve akademik metinler üzerinde çalışan en az beş yıllık deneyime sahip profesyonel dilbilimcilerden oluşur. İngilizce tercümede de yanınızda olan Eskuda Tercüme, yalnızca akademik uzmanlık alanına sahip tercümanlarla çalışır. Çünkü sizin araştırmanız daha azını hak etmiyor.

Araştırmanızın saygın bir İngilizce akademik dergide yayınlanmasını mı istiyorsunuz? Ana dili İngilizce olan tercüman ve editörlerimiz, metninizi seçtiğiniz dergi için hazırlamanıza yardımcı olacaktır.

 

Kitabınızın yayınlanması için İngilizceye çevrilmesini mi istiyorsunuz? Kitabınızı yayına hazırlamak için yıllarca çalıştınız. Kitabınızın en doğru şekilde İngilizce çevirisi için nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bizi arayın.

Yaklaşan bir akademik konferansta sunum için notlar mı hazırlıyorsunuz? Tüm dünyadaki konferanslara katılan akademisyenler için ders notları çevirileri yapıyoruz. Konusunda uzman olan İngilizce tercümanlarımız ile hazırlamış olduğunuz notların, anadili İngilizce olan bir kişi tarafından yazılmış gibi görünmesini sağlıyoruz. Yaklaşan konferansınıza sıkıntısız bir şekilde hazırlanmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi arayın.                                                                                                            

Ankara Tercüme büroları arasında önemli bir yere sahip olan Eskuda Tercüme yerel değil, küresel hizmet vermektedir. İlk çalışmamız ile farkımızı görecek ve senelerce başka bir tercüme bürosu ile çalışma ihtiyacı duymayacaksınız.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
Merhaba!
Eskuda Tercüme 'ye hoş geldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?